Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     
        
Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
DANIELY K - sport fashion
DANIELY K - sport fashion - zavolejte nám DANIELY K - sport fashion - zavolejte nám

VIST - materiály a technologie

Výrobce membránového materiálu Dermizax garantuje po 20-ti pracích cyklech více než 80%  původních vlastností materiálu,tudíž není potřeba toto oblečení průběžně impregnovat.

 

UPOZORNĚNÍ: Nedoporučujeme praní v tzv. speciálních funkčních

pracích prostředcích a prostředcích obsahujících impregnaci, které mají prodlužovat životnost a zlepšovat technickou funkčnost oděvů. Při  nesprávném použití mohou oblečení trvale poškodit.Tyto prací prostředky jsou pro oblečení Vist zcela nevhodné !!!

 

ENTRAX DERMIZAX

Oblečení z tohoto materiálu je vhodné pro všechny sportovní aktivity-Velmi vysoká voděvzdornost i při namáhavých aktivitách (zhoršených vnějších podmínkách).-

Vysoká paropropustnost díky výjimečné struktuře membrány.

Minimální kondenzace vlhkosti.

Vysoká trvanlivost, pružnost

Příjemný na omak

 

Parametry:

20 000mm vodního sloupce ( nepromokavost 10 000g / m2/ 24h (prodyšnost )

-g (gram shodný s 1ml )

 

více info. o materiálech VIST zde

 

 

Helly Hansen Technologie

 • Funkční voděodolná prodyšná technologie
 • Produkováno s nátěrovou technologií
 • Podobný jako prvně vyvinutý HellyTech v růběhu 70-tých let
 • vodní sloupec minimálně 5.000mm
 • prodyšnost 5.000 g/m2/24h

Výhody HellyTech

 • Prodyšný zátěr: díky mikroporózní technologii Helly Hansen, HellyTech je opravdový voděodolný prodyšný materiál.
 • 100% voděodolný: veškeré oděvy Helly Hansen jsou garantovány jako nepromokavé díky technologii podlepených švů. Speciálně vyvinutá jemná páska je testována s každým materiálem Helly Tech k zajištění dokonalou izolaci a voděodolnost.
 • funkční voděodolná prodyšná tehnologie
 • založena na PU (Polyurethan) membráně
 • zaručena voděodolnost minimálně 15.000mm, HellyTech XPO (Ocean) až 40.000mm
 • Páropropustnost je minimálně 15.000g/m2/24h
 • funkční voděodolná prodyšná tehnologie
 • založena na mikroporózní PU (Polyurethan) membráně
 • zaručena voděodolnost minimálně 20.000mm, HellyTech
 • Páropropustnost je minimálně 20.000g/m2/24 hod

 

Vždy postupujte podle pokynů dodaných s oděvem.

Obecně: nevodotěsné a vodotěsné (neprodyšné) oděvy mohou být prány v pračce, při doporučené teplotě uvedené na etiketě všité do oděvu.

HH Base Layer by měly být omyty jemným čisticím prostředkem na 60 stupňů Celsia pro HH Dry a HH Cool, a na 40 stupňů Celsia pro HH WARM. Sušení HH Base Layer oděvů - nepoužívejte sušičky, protože při vysoké teplotě bude oděv ztrácet svou odolnost a tvar.

Nepromokavé / prodyšné oděvy, včetně Helly Tech, je třeba mýt v teplé vodě s technickými pracími prostředky (viz štítek na oděvu pro doporučené teploty).

Zajistěte, aby všechny zipy a knoflíky byly uzavřeny.

Důkladně opláchněte, aby jste odstranily všechny zbytky pracího prostředku a na sušičce nastavte nízkou / střední teplo po dobu 15-20 minut anebo nechte volně viset, než voda vykape.

 

 

 

NORD BLANC

TERATEX 8 000 Industries je základní verzí špičkové řady hydrofobní úpravy materiálu vyvinutého pod značkou NORDBLANC. Látka s touto úpravou nepropouští a odpuzuje vodu z povrchu látky. Současně poskytuje potřebné hodnoty prodyšnosti a eliminuje průnik nárazového větru. Materiál TERATEX 8 000 Industries je vhodný pro všechny aktivity.

TERATEX 10 000 Laminated Core je vysoce funkční hydrofobní úprava materiálu vyvinutá pod značkou NORDBLANC. Látka s touto úpravou nepropouští a odpuzuje vodu z povrchu látky. Současně poskytuje potřebné hodnoty prodyšnosti a eliminuje průnik nárazového větru. TERATEX 10 000 Laminated Core je vhodný pro všechny náročné sportovní aktivity.

TERATEX 15 000 Membrane Core je vrstvená úprava materiálu s vynikajícími vlastnostmi vyvinutá pod značkou NORDBLANC. Látka s touto úpravou nepropouští a odpuzuje vodu. Současně poskytuje potřebné hodnoty prodyšnosti a eliminuje průnik nárazového větru. TERATEX 15 000 Membrane Core je vhodný pro všechny extrémní sportovní aktivity

TERATEX 20 000 Membrane Core je dokonale elastický ultralehký membránový materiál. Nekompromisní výkon a super vodoodpudivost chrání i před náročnými výkyvy počasí. Vyniká extrémní nepromokavostí a prodyšností. Inteligentní funkce prodyšnosti nabízí dokonalou cirkulaci tepla za jakéhokoli počasí. Je určen pro náročné outdoorové vyžití.

TERATEX® ULTRALIGHT je jednovrstvý, extrémně odlehčený větruvzdorný materiál. Ideální použití je jako krátkodobější ochrana proti nepřízni počasí při výletech do přírody. Hodí se jako stálá výbava pro cyklisty nebo turisty.

DRYFOR® je nové zdravotní vlákno s funkcemi vstřebávání vlhkosti a odvodu potu. Díky mikrodrážkám na povrchu vlákna odvádí tělesnou vlhkost. Funguje na bázi vstřebávání, rozšíření a přenášení. Skrze vlákna na povrchu tkaniny rozkládá pot, který je postupně rychle odpařován a pokožka tak zůstává suchá a v pohodlí. Díky této vlastnosti vlákno reguluje tělesnou teplotu.

<span style="color: #f

 

REIMA - materiály a technologie

Produkty s označením Reimatec® mají vlastní membránu. Oděv s membránou dýchá, umožňuje přenos potu směrem ven a přitom nedovolí vodě nebo sněhu pronikat dovnitř. Děti zůstavají v suchu a v teple i při těch nejdivočejších hrátkách.

 

 

Oděvy a obuv s Reimatec® membránou jsou vysoce kvalitní do jakéhokoliv počasí. Tyto produkty mají velmi vysoké funkční parametry. Vodní sloupec přes 10 000 mm, prodyšnost přes 5 000 g/m2/24 h a odolnost proti oděru přes 30 000 cyklů.

 

Odolnost proti oděru se testuje pomocí brusného papíru, kterým se látka odírá, proto můžeme s jistotou říci, že produkty Reima™ jsou opravdu velmi odolné.

Děti musí mít možnost si hrát venku za jakéhokoliv počasí – na sněhu nebo ledu, v písku nebo bahně. Reima na to myslí při navrhování každé kolekce. Produkty Reima jsou postaveny na těchto pilířích:


1. Funkčnost: oblečení pro děti musí čelit všem možným podmínkám a situacím. Oblečení Reima garantuje vysokou kvalitou provedení a funkčnost, která udrží děti v teple a suchu i při těch nejdivočejších hrách.
 

2. Odolnost a spolehlivost: dětské oblečení musí hodně vydržet. Reima produkty jsou proto navrhovány tak, aby odolaly kromě nezmarů počasí i oděru, pádům a intenzivnímu každodennímu používání.


3. Bezpečnost: veškeré oblečení je designováno s myšlenkou na dětské bezpečí.
 

4. Inovace: všechny produkty patří ke špičce ve finském designu už po desetiletí a Reima se snaží každoročně posouvat kvalitu a funkčnost dětského oblečení zase o něco dál.
 

5. Zodpovědnost:splněním nejpřísnějších kvalitativních požadavků a norem a také díky intenzivnímu výzkumu

 

COLOR KIDS - materiály a technologie info

Color Kids je plnohodnotný koncept funkčního a barvitého sportovního oblečení pro děti.Návrhy pochází z Dánska a jsou inspirovány severskou představou vysoké kvality a veselých barev.

Cílem je, aby děti měly radost a cítily se pohodlně za jakýchkoliv podmínek. Color Kids je vysoce kvalitní funkční oblečení pro sport i volný čas. Je vyrobeno v kvalitě a v barvách, které vašem dětem dodají radost a pohodlí.Oblečení Color Kids je vhodné do jakýchkoliv podmínek.Náročný terén/Těžké podmínky:– Indoor/Outdoor– Lyžování/Dovádění– Relaxace/Pohyb– Slunce/Déšť– Plavání/Gymnastika.


 

Crocs - materiály a informace

vyvinutí unikátního materiálu Croslite™ - extrudované pryskyřici, která vyniká několika speciálními vlastnostmi: materiál je pamatovatelný, tudíž tvarovatelný podle chodidla, je pevný a odolný, takže se klenba boty nebortí pod váhou těla a obuv tak déle vydrží, jeho buněčná struktura zamezuje pronikání bakterií do materiálu, obuv je tak antiseptická. Nespornou výhodou materiálu je lehkost a měkkost, z čehož vyplývá, že jsou Crocs™ jedny z nejpohodlnějších bot na trhu. 

Extrudovaná pryskyřice. Oplachujte studenou vodou a mýdlem. Chcete-li jim vrátit původní lesk, vyzkoušejte Crocs butter.

 

Materiál Croslite je náchylný k vysokým teplotám. Nevystavujte obuv vysokým teplotám (max. 45°C) nebo přímému slunečnímu svitu po delší dobu. Obuv by se mohla zdeformovat.

 

Boty Crocs můžete individuálně tvarovat, protože Croslite je pamatovatelný. Stačí uchopit botu v části, kterou potřebujete zvětšit (pásek, pata, špička apod.), a jemně popotahovat do stran, dokud nedosáhnete žádoucího tvaru.

 

 


 

Naše adresa:

DANIELY K - sport fashion
Lipno nad Vltavou 82
38278 Lipno nad Vltavou
IČ 419 24 134
DIČ CZ 565 719 649
E-SHOP +420 602 520 868
PRODEJNA ČB +420 602 520 868
danielyk@seznam.cz
lipno82@seznam.cz

Nástěnka je prázdná

6010