Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     
        
Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
DANIELY K - sport fashion
DANIELY K - sport fashion - zavolejte nám DANIELY K - sport fashion - zavolejte nám

Oakley

 

Historie Oakley

Jim Jennard kdysy zaal spochybňovat limity standardů průmyslového odvětví. „Nikdo nevěřil mým ideám“ povídal Jim. „Nikdo ho neposlouchal“. V roce 1975, vstoupil do businessu sám. Jim začal Oakley s 300 USD a jednoduchou ideou dělat produkty, které fungovaly a vypadaly lépe než cokoliv jiného na trhu.


V jeho garážové laboratoři vyvinul Jim nový druh motorkářských rukavic s uniktním vzorem a tvarem, který lépe seděl na ruce jezdcům. „Všechno na světě může a bude vyrobené lépe,“ říkal Jim skeptikům. Jediné dvě otázky jsou „kdy a kým?“. Nejlepší jezdci si všimli nového designu a materiálu, který zvyšoval svoji přilnavost při pocení. Pro Jima to znamenalo zpochybňovat limity běžného konvenčního uvažování. Jeho malá firma přoživala těžké časy, ale jaho další vynález se stal stabilně užívaným v Motokrose po dalších 17let. Jim vytvořil O Frame brýle s čočkami zakřivenými podle křivky válce. Profíci jako Mark Barnet, Marty Smith, Johny OMara a Jeff Wardsi pochvalovali jejich jasnost a periferní vidění.


Jim šel zpět do své laboratoře a začal znovu-vynalézat brýle pro sport. Málokdo věřil tomu, že je to možné dosáhnout a většina lidí si myslela, že velké firmy nemůžů být překonány. Jim využil inovace ze svých předešlých vynálezů aby vytvořil „Eyeshades“ design, který začal evoluci brýlí z všeobecného doplňku k životně důležité výstroji.


První světoznámý sportovec, který oslovil firmu byl Greg LeMond, který se brzy stal prvním trojnásobným vítězem Tour De France. A brzy i další profi jezdci jako Scott Tinley, Mark Allen a Lance Armstrong požadovali výkon a ochranu Eyeshades.


Desetiletí inovací přinesly nové produktové technologie a zkloubením umění a vědy bylo oceněněno více než 600ti světovými patenty. Dnes představuje Jannardova značka absolutní kvalitu a řešení pro výzvy, kterým čelí ti co potřebují podávat nekompromisní výkon.

 

Naše adresa:

DANIELY K - sport fashion
Lipno nad Vltavou 82
38278 Lipno nad Vltavou
IČ 419 24 134
DIČ CZ 565 719 649
E-SHOP +420 602 520 868
PRODEJNA ČB +420 602 520 868
danielyk@seznam.cz
lipno82@seznam.cz

Nástěnka je prázdná

28